Doporučujeme navštívit

Hluboká nad Vltavou

  Předpověď počasí

In-počasí

Ubytování

Apartmán 1

Dvoulůžkový apartmán vybaven dvěma lůžky, skříní a sofa. Kuchyňská linka s vařičem, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí a veškerým kuchyňským vybavením (příbory, talíře, nádobí..). Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Internetové připojení.

Apartmán 2

Třílůžkový apartmán vybaven třemi lůžky, skříní, křeslem a televizí (11 programů). Kuchyňská linka s vařičem, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí a veškerým kuchyňským vybavením (příbory, talíře, nádobí..). Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Internetové připojení.

Apartmán 3

Pětilůžkový apartmán, dva pokoje se třemi a dvěmi lůžky, skříní a sedačkou. Kuchyňská linka s vařičem, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí a veškerým kuchyňským vybavením (příbory, talíře, nádobí..). Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Internetové připojení.

Apartmán 4

Největší stylově zařízený 4 lůžkový apartmán s možností přistýlky. Součástí apartmánu je i krytá terasa k příjemnému posezení. V chladném počasí zejména oceníte romantické posezení u krbových kamen. Plně vybavená kuchyňská linka s vařičem, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí. Koupelna s vanou, umyvadlem a WC. Televizí (11 programů). Internetové připojení.

Penzion